Продукція > OMEGA > CN32PT-225-DC
CN32PT-225-DC Omega
CNPT_SERIES.pdf
Виробник: Omega
Description: CONTROL TEMP 12-36V DIN RAIL
Packaging: Bulk
Display Type: LED - Amber Characters
Output Type: Analog, Solid State (2)
Mounting Type: DIN Rail
Type: Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, N, R, S, T)
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 12 ~ 36VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 4X
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 45.00mm x 22.50mm
Input Range: -270°C ~ 1820°C, 0 ~ 20mA, -10 ~ 10VDC
Display Characters - Height: 0.400" (10.16mm)
Communications: RS-232C, RS-485
Control Method: On/Off, Proportional (PID)
Number of Characters Per Row: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTROL TEMP 12-36V DIN RAIL, Packaging: Bulk, Display Type: LED - Amber Characters, Output Type: Analog, Solid State (2), Mounting Type: DIN Rail, Type: Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, N, R, S, T), Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 12 ~ 36VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 4X, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 45.00mm x 22.50mm, Input Range: -270°C ~ 1820°C, 0 ~ 20mA, -10 ~ 10VDC, Display Characters - Height: 0.400" (10.16mm), Communications: RS-232C, RS-485, Control Method: On/Off, Proportional (PID), Number of Characters Per Row: 4.