CN50R01D00 JAE Electronics
RF_CoaxialConn_PG_V2.2.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN SMB RCPT STR 50 OHM PCB
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Through Hole
Fastening Type: Snap-On
Connector Style: SMB
Housing Color: Silver
Shield Termination: Solder
Center Contact Material: Brass
Frequency - Max: 3 GHz
Number of Ports: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN SMB RCPT STR 50 OHM PCB, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Through Hole, Fastening Type: Snap-On, Connector Style: SMB, Housing Color: Silver, Shield Termination: Solder, Center Contact Material: Brass, Frequency - Max: 3 GHz, Number of Ports: 1.
Інші пропозиції CN50R01D00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CN50R01D00 CN50R01D00 Виробник : JAE Electronics RF_CoaxialConn_PG_V2.2.pdf RF Connectors / Coaxial Connectors SMB PCB MT STR RCPT 5.7MM THRU-HOLE SLDR