Продукція > OMEGA > CN8EPT-440-776-C24-EIP
CN8EPT-440-776-C24-EIP Omega
CNPT_SERIES.pdf
Виробник: Omega
Description: CN8EPT-440-776-C24-EIP
Packaging: Bulk
Display Type: LED - Red Characters
Output Type: Analog (4)
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 90 ~ 240VAC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 1
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Input Range: -270°C ~ 2320°C, 0 ~ 24mA, -10 ~ 10VDC
Display Characters - Height: 0.830" (21.08mm)
Communications: RS-232C, RS-485, USB
Control Method: On/Off, Proportional (PID)
Number of Characters Per Row: 6
Написати відгук
Description: CN8EPT-440-776-C24-EIP, Packaging: Bulk, Display Type: LED - Red Characters, Output Type: Analog (4), Mounting Type: DIN Rail, Type: Process, Temperature Controller, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 90 ~ 240VAC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 1, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm, Input Range: -270°C ~ 2320°C, 0 ~ 24mA, -10 ~ 10VDC, Display Characters - Height: 0.830" (21.08mm), Communications: RS-232C, RS-485, USB, Control Method: On/Off, Proportional (PID), Number of Characters Per Row: 6.