Продукція > OMEGA > CNI-CB120-K
CNI-CB120-K
CNI-CB120-K Omega
CNI-CB120-K.pdf
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 120VAC
Input Range: 4 ~ 20mA, 0 ~ 10V
Написати відгук
Description: TEMPERATURE/PROCESS CONTROLLER P, Packaging: Bulk, Display Type: LED - Dual Color Characters, Output Type: Relay (2), Mounting Type: DIN Rail, Type: Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, L, N, R, S, T), Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 120VAC, Input Range: 4 ~ 20mA, 0 ~ 10V, Control Method: On/Off, Proportional (PID), Number of Characters Per Row: 4, 4.