Продукція > OMEGA > CNI3222-C24-DC-ROHS
CNI3222-C24-DC-ROHS Omega
CNI_Series.pdf
Виробник: Omega
Description: CNI3222-C24-DC-ROHS
Packaging: Bulk
Display Type: LED - Tri Color Characters
Output Type: Solid State (2)
Mounting Type: DIN Rail
Type: Process, Temperature Controller
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24VAC, 12 ~ 36VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 4, 4X
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 45.00mm x 22.50mm
Input Range: 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Display Characters - Height: 0.400" (10.16mm)
Communications: RS-232C, RS-485, USB
Control Method: On/Off, Proportional (PID)
Number of Characters Per Row: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CNI3222-C24-DC-ROHS, Packaging: Bulk, Display Type: LED - Tri Color Characters, Output Type: Solid State (2), Mounting Type: DIN Rail, Type: Process, Temperature Controller, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24VAC, 12 ~ 36VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 4, 4X, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 45.00mm x 22.50mm, Input Range: 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, Display Characters - Height: 0.400" (10.16mm), Communications: RS-232C, RS-485, USB, Control Method: On/Off, Proportional (PID), Number of Characters Per Row: 4.