Продукція > SELTECH > CO2014L038BN8MDA
CO2014L038BN8MDA
CO2014L038BN8MDA Seltech
CO2014L038BN8MDA.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 93DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.787" L x 0.551" W (20.00mm x 14.00mm)
Shape: Oval
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Type
Frequency - Self Resonant: 800Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Testing: 500mW/10cm
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 93DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.787" L x 0.551" W (20.00mm x 14.00mm), Shape: Oval, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Type, Frequency - Self Resonant: 800Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.150" (3.80mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Testing: 500mW/10cm, Efficiency - Type: Sensitivity.