CO2525HS1G107KN100 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator OCXO 100MHz ±0.3ppm (Tol) ±0.1ppm (Stability) Sinewave 12V 5-Pin DIP Module Thru-Hole
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук