CO2736LH5I509GE10 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator VC-OCXO 10MHz ±0.1ppm (Tol) ±5ppb (Stability) 15pF CMOS 55% 5V 5-Pin DIP Module Thru-Hole
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук