CO2736LS5I309GN10 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator OCXO 10MHz ±0.1ppm (Tol) ±3ppb (Stability) Sinewave 5V 5-Pin DIP Module Thru-Hole
Написати відгук