CO2736LS5I509GE10 XTALQ Superxon Communication Technology
Виробник: XTALQ Superxon Communication Technology
Oscillator VC-OCXO 10MHz ±0.1ppm (Tol) ±5ppb (Stability) Sinewave 5V 5-Pin DIP Module Thru-Hole
Написати відгук