Продукція > CRYSTEK CORPORATION > CO27VS05DE-02-10.000
CO27VS05DE-02-10.000
CO27VS05DE-02-10.000 Crystek Corporation
CO27VS05DE-02-10.000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV TH
Packaging: Tray
Package / Case: 6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads
Size / Dimension: 1.421" L x 1.071" W (36.10mm x 27.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Output: Sine Wave
Type: OCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±200ppb
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 275mA
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV TH, Packaging: Tray, Package / Case: 6-DIP (0.701", 17.80mm), 5 Leads, Size / Dimension: 1.421" L x 1.071" W (36.10mm x 27.20mm), Mounting Type: Through Hole, Output: Sine Wave, Type: OCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±200ppb, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 275mA, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.