CO53S30DN8
CO53S30DN8 Seltech
CO53S30DN8.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 91DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.087" Dia (53.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Terminal Block
Frequency - Self Resonant: 180Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 15 W
Power - Rated: 10 W
Frequency Range: 180 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 91.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 91DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.087" Dia (53.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Terminal Block, Frequency - Self Resonant: 180Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 15 W, Power - Rated: 10 W, Frequency Range: 180 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 91.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).