Продукція > VARITRONIX > COG-C144MVGI-08
COG-C144MVGI-08
COG-C144MVGI-08 Varitronix
COG-C144MVGI-08.pdf
Виробник: Varitronix
Description: GRAPHIC DISPLAY CSTN RGB 1.44"
Packaging: Tray
Display Type: CSTN - Color Super-Twisted Nematic
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C
Viewing Area: 28.10mm W x 28.20mm H
Dot Pixels: 128 x 128
Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY CSTN RGB 1.44", Packaging: Tray, Display Type: CSTN - Color Super-Twisted Nematic, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, Viewing Area: 28.10mm W x 28.20mm H, Dot Pixels: 128 x 128, Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).