Продукція > FERROCORE > COIL0406-0.039
COIL0406-0.039
COIL0406-0.039 FERROCORE
COIL0406-0.039.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 39uH; Ioper: 1A; R: 298mΩ; ±10%; Ø5.5x7.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 39µH
Operating current: 1A
Resistance: 298mΩ
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø5.5x7.5mm
Saturation current: 0.8A
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 2mm
Leads: 2pin
Diameter: 5.5mm
Height: 7.5mm
на замовлення 3130 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 39uH; Ioper: 1A; R: 298mΩ; ±10%; Ø5.5x7.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 39µH, Operating current: 1A, Resistance: 298mΩ, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø5.5x7.5mm, Saturation current: 0.8A, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 2mm, Leads: 2pin, Diameter: 5.5mm, Height: 7.5mm.