Продукція > FERROCORE > COIL0406-0.47
COIL0406-0.47
COIL0406-0.47 FERROCORE
COIL0406-0.47.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 470uH; Ioper: 300mA; R: 3.96Ω; ±10%; Ø5.5x7.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.47mH
Operating current: 0.3A
Resistance: 3.96Ω
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø5.5x7.5mm
Saturation current: 0.22A
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 2mm
Leads: 2pin
Diameter: 5.5mm
Height: 7.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 470uH; Ioper: 300mA; R: 3.96Ω; ±10%; Ø5.5x7.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.47mH, Operating current: 0.3A, Resistance: 3.96Ω, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø5.5x7.5mm, Saturation current: 0.22A, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 2mm, Leads: 2pin, Diameter: 5.5mm, Height: 7.5mm.