Продукція > FERROCORE > COIL0406-1.5
COIL0406-1.5
COIL0406-1.5 FERROCORE
COIL0406-1.5.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 1.5mH; Ioper: 130mA; R: 11.53Ω; ±10%; Ø5.5x7.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 1.5mH
Operating current: 0.13A
Resistance: 11.53Ω
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø5.5x7.5mm
Saturation current: 130mA
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 2mm
Leads: 2pin
Diameter: 5.5mm
Height: 7.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 1.5mH; Ioper: 130mA; R: 11.53Ω; ±10%; Ø5.5x7.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 1.5mH, Operating current: 0.13A, Resistance: 11.53Ω, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø5.5x7.5mm, Saturation current: 130mA, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 2mm, Leads: 2pin, Diameter: 5.5mm, Height: 7.5mm.