Продукція > FERROCORE > COIL0507-0.068
COIL0507-0.068
COIL0507-0.068 FERROCORE
COIL0507-0.068.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 68uH; 1A; ±10%; Ø6.5x8.5mm; vertical; Ø: 6.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 68µH
Operating current: 1A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø6.5x8.5mm
Diameter: 6.5mm
Height: 8.5mm
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 1857 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 68uH; 1A; ±10%; Ø6.5x8.5mm; vertical; Ø: 6.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 68µH, Operating current: 1A, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø6.5x8.5mm, Diameter: 6.5mm, Height: 8.5mm, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.