COIL0507-10
COIL0507-10 FERROCORE
COIL0507-10.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 10mH; 70mA; ±10%; Ø6.5x8.5mm; vertical; Ø: 6.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 10mH
Operating current: 70mA
Tolerance: ±10%
Diameter: 6.5mm
Height: 8.5mm
Spatial orientation: vertical
Body dimensions: Ø6.5x8.5mm
Leads: 2pin
на замовлення 1539 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 10mH; 70mA; ±10%; Ø6.5x8.5mm; vertical; Ø: 6.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 10mH, Operating current: 70mA, Tolerance: ±10%, Diameter: 6.5mm, Height: 8.5mm, Spatial orientation: vertical, Body dimensions: Ø6.5x8.5mm, Leads: 2pin.