Продукція > FERROCORE > COIL0608-0.047
COIL0608-0.047
COIL0608-0.047 FERROCORE
COIL0608-0.047.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 47uH; Ioper: 1.4A; R: 190mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 47µH
Operating current: 1.4A
Resistance: 0.19Ω
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 3mm
Diameter: 7.5mm
Body dimensions: Ø7.5x9.5mm
Height: 9.5mm
Saturation current: 1.5A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 1880 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 47uH; Ioper: 1.4A; R: 190mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 47µH, Operating current: 1.4A, Resistance: 0.19Ω, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 3mm, Diameter: 7.5mm, Body dimensions: Ø7.5x9.5mm, Height: 9.5mm, Saturation current: 1.5A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.