Продукція > FERROCORE > COIL0608-0.056
COIL0608-0.056
COIL0608-0.056 FERROCORE
COIL0608-0.056.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 56uH; Ioper: 1.5A; R: 234mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 56µH
Operating current: 1.5A
Resistance: 0.234Ω
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø7.5x9.5mm
Saturation current: 1.4A
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 3mm
Leads: 2pin
Diameter: 7.5mm
Height: 9.5mm
на замовлення 3086 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 56uH; Ioper: 1.5A; R: 234mΩ; ±10%; Ø7.5x9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 56µH, Operating current: 1.5A, Resistance: 0.234Ω, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø7.5x9.5mm, Saturation current: 1.4A, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 3mm, Leads: 2pin, Diameter: 7.5mm, Height: 9.5mm.