Продукція > FERROCORE > COIL0608-0.33
COIL0608-0.33
COIL0608-0.33 FERROCORE
COIL0608-0.33.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 330uH; Ioper: 600mA; R: 1.18Ω; ±10%; Ø7.5x9.5mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.33mH
Resistance: 1.18Ω
Diameter: 7.5mm
Height: 9.5mm
Terminal pitch: 3mm
Body dimensions: Ø7.5x9.5mm
Operating current: 0.6A
Saturation current: 0.6A
Tolerance: ±10%
Leads: 2pin
Mounting: THT
Spatial orientation: vertical
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 330uH; Ioper: 600mA; R: 1.18Ω; ±10%; Ø7.5x9.5mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.33mH, Resistance: 1.18Ω, Diameter: 7.5mm, Height: 9.5mm, Terminal pitch: 3mm, Body dimensions: Ø7.5x9.5mm, Operating current: 0.6A, Saturation current: 0.6A, Tolerance: ±10%, Leads: 2pin, Mounting: THT, Spatial orientation: vertical.