COIL0608-10
COIL0608-10 FERROCORE
COIL0608-10.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 10mH; Ioper: 95mA; R: 56.35Ω; ±10%; Ø7.5x9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 10mH
Operating current: 95mA
Tolerance: ±10%
Diameter: 7.5mm
Height: 9.5mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 3mm
Body dimensions: Ø7.5x9.5mm
Leads: 2pin
Resistance: 56.35Ω
Saturation current: 0.1A
на замовлення 800 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 10mH; Ioper: 95mA; R: 56.35Ω; ±10%; Ø7.5x9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 10mH, Operating current: 95mA, Tolerance: ±10%, Diameter: 7.5mm, Height: 9.5mm, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 3mm, Body dimensions: Ø7.5x9.5mm, Leads: 2pin, Resistance: 56.35Ω, Saturation current: 0.1A.