Продукція > FERROCORE > COIL0807-0.047
COIL0807-0.047
COIL0807-0.047 FERROCORE
COIL0807-0.047.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 47uH; 1.8A; ±10%; Ø9.5x8.5mm; vertical; Ø: 9.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 47µH
Operating current: 1.8A
Tolerance: ±10%
Diameter: 9.5mm
Body dimensions: Ø9.5x8.5mm
Height: 8.5mm
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 1044 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 47uH; 1.8A; ±10%; Ø9.5x8.5mm; vertical; Ø: 9.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 47µH, Operating current: 1.8A, Tolerance: ±10%, Diameter: 9.5mm, Body dimensions: Ø9.5x8.5mm, Height: 8.5mm, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.