Продукція > FERROCORE > COIL0812-0.0033
COIL0812-0.0033
COIL0812-0.0033 FERROCORE
COIL0812-0.0033.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 3.3uH; Ioper: 7A; R: 15.6mΩ; ±20%; Ø9.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 3.3µH
Operating current: 7A
Resistance: 15.6mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø9.5x13.5mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 9.5mm
Height: 13.5mm
Saturation current: 7A
Leads: 2pin
на замовлення 1161 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 3.3uH; Ioper: 7A; R: 15.6mΩ; ±20%; Ø9.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 3.3µH, Operating current: 7A, Resistance: 15.6mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø9.5x13.5mm, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 9.5mm, Height: 13.5mm, Saturation current: 7A, Leads: 2pin.