Продукція > FERROCORE > COIL0812-0.0047
COIL0812-0.0047
COIL0812-0.0047 FERROCORE
COIL0812-0.0047.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 4.7uH; Ioper: 10A; R: 13mΩ; ±20%; Ø9.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 4.7µH
Operating current: 10A
Resistance: 13mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø9.5x13.5mm
Height: 13.5mm
Diameter: 9.5mm
Saturation current: 7A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 998 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 4.7uH; Ioper: 10A; R: 13mΩ; ±20%; Ø9.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 4.7µH, Operating current: 10A, Resistance: 13mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø9.5x13.5mm, Height: 13.5mm, Diameter: 9.5mm, Saturation current: 7A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 5mm.