Продукція > FERROCORE > COIL0812-0.0068
COIL0812-0.0068
COIL0812-0.0068 FERROCORE
COIL0812-0.0068.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 6.8uH; Ioper: 3A; R: 39mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 6.8µH
Operating current: 3A
Resistance: 39mΩ
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø9.5x13.5mm
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 5mm
Height: 13.5mm
Diameter: 9.5mm
Saturation current: 3A
Leads: 2pin
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 6.8uH; Ioper: 3A; R: 39mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 6.8µH, Operating current: 3A, Resistance: 39mΩ, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø9.5x13.5mm, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 5mm, Height: 13.5mm, Diameter: 9.5mm, Saturation current: 3A, Leads: 2pin.