Продукція > FERROCORE > COIL0812-0.022
COIL0812-0.022
COIL0812-0.022 FERROCORE
COIL0812-0.022.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 22uH; Ioper: 5.5A; R: 38mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 22µH
Resistance: 38mΩ
Tolerance: ±10%
Diameter: 9.5mm
Body dimensions: Ø9.5x13.5mm
Height: 13.5mm
Operating current: 5.5A
Saturation current: 3.8A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 1583 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 22uH; Ioper: 5.5A; R: 38mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 22µH, Resistance: 38mΩ, Tolerance: ±10%, Diameter: 9.5mm, Body dimensions: Ø9.5x13.5mm, Height: 13.5mm, Operating current: 5.5A, Saturation current: 3.8A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 5mm.