Продукція > FERROCORE > COIL0812-0.1
COIL0812-0.1
COIL0812-0.1 FERROCORE
COIL0812-0.1.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 100uH; Ioper: 2A; R: 151.4mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.1mH
Operating current: 2A
Resistance: 151.4mΩ
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø9.5x13.5mm
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 9.5mm
Height: 13.5mm
Saturation current: 1.6A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 958 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 100uH; Ioper: 2A; R: 151.4mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.1mH, Operating current: 2A, Resistance: 151.4mΩ, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø9.5x13.5mm, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 9.5mm, Height: 13.5mm, Saturation current: 1.6A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.