Продукція > FERROCORE > COIL0812-0.47
COIL0812-0.47
COIL0812-0.47 FERROCORE
COIL0812-0.47.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 470uH; Ioper: 1.1A; R: 900mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.47mH
Resistance: 0.9Ω
Tolerance: ±10%
Diameter: 9.5mm
Body dimensions: Ø9.5x13.5mm
Height: 13.5mm
Terminal pitch: 5mm
Operating current: 1.1A
Saturation current: 0.7A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 471 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 470uH; Ioper: 1.1A; R: 900mΩ; ±10%; Ø9.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.47mH, Resistance: 0.9Ω, Tolerance: ±10%, Diameter: 9.5mm, Body dimensions: Ø9.5x13.5mm, Height: 13.5mm, Terminal pitch: 5mm, Operating current: 1.1A, Saturation current: 0.7A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.