Продукція > FERROCORE > COIL0912-0.012
COIL0912-0.012
COIL0912-0.012 FERROCORE
COIL0912-0.012.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 12uH; Ioper: 6A; R: 30.04mΩ; ±10%; Ø10.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 12µH
Operating current: 6A
Resistance: 30.04mΩ
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø10.5x13.5mm
Saturation current: 7.2A
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 5mm
Leads: 2pin
Diameter: 10.5mm
Height: 13.5mm
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 12uH; Ioper: 6A; R: 30.04mΩ; ±10%; Ø10.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 12µH, Operating current: 6A, Resistance: 30.04mΩ, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø10.5x13.5mm, Saturation current: 7.2A, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 5mm, Leads: 2pin, Diameter: 10.5mm, Height: 13.5mm.