Продукція > FERROCORE > COIL0912-0.047
COIL0912-0.047
COIL0912-0.047 FERROCORE
COIL0912-0.047.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 47uH; Ioper: 3A; R: 90mΩ; ±10%; Ø10.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 47µH
Operating current: 3A
Resistance: 90mΩ
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10.5mm
Body dimensions: Ø10.5x13.5mm
Height: 13.5mm
Saturation current: 3.5A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 296 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 47uH; Ioper: 3A; R: 90mΩ; ±10%; Ø10.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 47µH, Operating current: 3A, Resistance: 90mΩ, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10.5mm, Body dimensions: Ø10.5x13.5mm, Height: 13.5mm, Saturation current: 3.5A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.