Продукція > FERROCORE > COIL0912-0.068
COIL0912-0.068
COIL0912-0.068 FERROCORE
COIL0912-0.068.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 68uH; Ioper: 2.9A; R: 108.84mΩ; ±10%; Isat: 3A
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 68µH
Operating current: 2.9A
Resistance: 108.84mΩ
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø10.5x13.5mm
Diameter: 10.5mm
Terminal pitch: 5mm
Height: 13.5mm
Saturation current: 3A
Leads: 2pin
Spatial orientation: vertical
на замовлення 51 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 68uH; Ioper: 2.9A; R: 108.84mΩ; ±10%; Isat: 3A, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 68µH, Operating current: 2.9A, Resistance: 108.84mΩ, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø10.5x13.5mm, Diameter: 10.5mm, Terminal pitch: 5mm, Height: 13.5mm, Saturation current: 3A, Leads: 2pin, Spatial orientation: vertical.