Продукція > FERROCORE > COIL0912-0.22
COIL0912-0.22
COIL0912-0.22 FERROCORE
COIL0912-0.22.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 1.4A; R: 355mΩ; ±10%; Ø10.5x13.5mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.22mH
Resistance: 355mΩ
Diameter: 10.5mm
Height: 13.5mm
Terminal pitch: 5mm
Body dimensions: Ø10.5x13.5mm
Operating current: 1.4A
Tolerance: ±10%
Leads: 2pin
Mounting: THT
Spatial orientation: vertical
на замовлення 1854 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 1.4A; R: 355mΩ; ±10%; Ø10.5x13.5mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.22mH, Resistance: 355mΩ, Diameter: 10.5mm, Height: 13.5mm, Terminal pitch: 5mm, Body dimensions: Ø10.5x13.5mm, Operating current: 1.4A, Tolerance: ±10%, Leads: 2pin, Mounting: THT, Spatial orientation: vertical.