Продукція > FERROCORE > COIL1010-0.22
COIL1010-0.22
COIL1010-0.22 FERROCORE
COIL1010-0.22.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; Ioper: 1.6A; R: 362mΩ; ±10%; Ø11.5x11.5mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.22mH
Resistance: 362mΩ
Diameter: 11.5mm
Height: 11.5mm
Terminal pitch: 5mm
Body dimensions: Ø11.5x11.5mm
Operating current: 1.6A
Saturation current: 1.1A
Tolerance: ±10%
Leads: 2pin
Mounting: THT
Spatial orientation: vertical
на замовлення 875 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; Ioper: 1.6A; R: 362mΩ; ±10%; Ø11.5x11.5mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.22mH, Resistance: 362mΩ, Diameter: 11.5mm, Height: 11.5mm, Terminal pitch: 5mm, Body dimensions: Ø11.5x11.5mm, Operating current: 1.6A, Saturation current: 1.1A, Tolerance: ±10%, Leads: 2pin, Mounting: THT, Spatial orientation: vertical.