Продукція > FERROCORE > COIL1010-0.33
COIL1010-0.33
COIL1010-0.33 FERROCORE
COIL1010-0.33.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 330uH; Ioper: 1.4A; R: 510mΩ; ±10%; Ø11.5x11.5mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.33mH
Resistance: 0.51Ω
Diameter: 11.5mm
Height: 11.5mm
Terminal pitch: 5mm
Body dimensions: Ø11.5x11.5mm
Operating current: 1.4A
Saturation current: 1A
Tolerance: ±10%
Leads: 2pin
Mounting: THT
Spatial orientation: vertical
на замовлення 1192 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 330uH; Ioper: 1.4A; R: 510mΩ; ±10%; Ø11.5x11.5mm, Type of inductor: wire, Inductance: 0.33mH, Resistance: 0.51Ω, Diameter: 11.5mm, Height: 11.5mm, Terminal pitch: 5mm, Body dimensions: Ø11.5x11.5mm, Operating current: 1.4A, Saturation current: 1A, Tolerance: ±10%, Leads: 2pin, Mounting: THT, Spatial orientation: vertical.