Продукція > FERROCORE > COIL1010-3.3
COIL1010-3.3
COIL1010-3.3 FERROCORE
COIL1010-3.3.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 3.3mH; Ioper: 500mA; R: 4.65Ω; ±10%; Isat: 300mA
Type of inductor: wire
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø11.5x11.5mm
Terminal pitch: 5mm
Inductance: 3.3mH
Diameter: 11.5mm
Height: 11.5mm
Operating current: 0.5A
Saturation current: 0.3A
Resistance: 4.65Ω
Leads: 2pin
на замовлення 860 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 3.3mH; Ioper: 500mA; R: 4.65Ω; ±10%; Isat: 300mA, Mounting: THT, Spatial orientation: vertical, Type of inductor: wire, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø11.5x11.5mm, Terminal pitch: 5mm, Inductance: 3.3mH, Diameter: 11.5mm, Height: 11.5mm, Operating current: 0.5A, Saturation current: 0.3A, Resistance: 4.65Ω, Leads: 2pin.