Продукція > FERROCORE > COIL1010-4.7
COIL1010-4.7
COIL1010-4.7 FERROCORE
COIL1010-4.7.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 4.7mH; Ioper: 400mA; R: 6Ω; ±10%; Ø11.5x11.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 4.7mH
Operating current: 0.4A
Resistance:
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø11.5x11.5mm
Saturation current: 230mA
Spatial orientation: vertical
Terminal pitch: 5mm
Leads: 2pin
Diameter: 11.5mm
Height: 11.5mm
на замовлення 54 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 4.7mH; Ioper: 400mA; R: 6Ω; ±10%; Ø11.5x11.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 4.7mH, Operating current: 0.4A, Resistance: 6Ω, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø11.5x11.5mm, Saturation current: 230mA, Spatial orientation: vertical, Terminal pitch: 5mm, Leads: 2pin, Diameter: 11.5mm, Height: 11.5mm.