Продукція > FERROCORE > COIL1016-0.33
COIL1016-0.33
COIL1016-0.33 FERROCORE
COIL1016-0.33.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 330uH; 1.8A; ±10%; Ø11.5x17.5mm; vertical
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.33mH
Operating current: 1.8A
Tolerance: ±10%
Diameter: 11.5mm
Height: 17.5mm
Leads: 2pin
Body dimensions: Ø11.5x17.5mm
Spatial orientation: vertical
на замовлення 216 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 330uH; 1.8A; ±10%; Ø11.5x17.5mm; vertical, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.33mH, Operating current: 1.8A, Tolerance: ±10%, Diameter: 11.5mm, Height: 17.5mm, Leads: 2pin, Body dimensions: Ø11.5x17.5mm, Spatial orientation: vertical.