Продукція > FERROCORE > COIL1016-5.6
COIL1016-5.6
COIL1016-5.6 FERROCORE
COIL1016-5.6.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 5.6mH; 500mA; ±10%; Ø11.5x17.5mm; vertical
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 5.6mH
Operating current: 0.5A
Tolerance: ±10%
Body dimensions: Ø11.5x17.5mm
Leads: 2pin
Diameter: 11.5mm
Height: 17.5mm
Spatial orientation: vertical
на замовлення 2194 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 5.6mH; 500mA; ±10%; Ø11.5x17.5mm; vertical, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 5.6mH, Operating current: 0.5A, Tolerance: ±10%, Body dimensions: Ø11.5x17.5mm, Leads: 2pin, Diameter: 11.5mm, Height: 17.5mm, Spatial orientation: vertical.