Продукція > SR PASSIVES > CP-1.35MH-ID50
CP-1.35MH-ID50
CP-1.35MH-ID50 SR PASSIVES
CP-1.35MH-ID50.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 53mm; Øint: 50mm; H: 3mm; 1.35mH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 50mm
Outside diameter: 53mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 1.35mH
Height: 3mm
на замовлення 71 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 53mm; Øint: 50mm; H: 3mm; 1.35mH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 50mm, Outside diameter: 53mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 1.35mH, Height: 3mm.