CP-120UH-ID30
CP-120UH-ID30 SR PASSIVES
CP-120UH-ID30.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 31mm; Øint: 30mm; H: 5mm; 120uH
Kind of antenna: RFID
Inductance: 120µH
Height: 5mm
Outside diameter: 31mm
Internal diameter: 30mm
Frequency: 125kHz
Type of communications modules accessories: antenna
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 31mm; Øint: 30mm; H: 5mm; 120uH, Kind of antenna: RFID, Inductance: 120µH, Height: 5mm, Outside diameter: 31mm, Internal diameter: 30mm, Frequency: 125kHz, Type of communications modules accessories: antenna.