CP-160UH-ID60
CP-160UH-ID60 SR PASSIVES
CP-160UH-ID60.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 64.5mm; Øint: 60mm; H: 2mm; 160uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 60mm
Outside diameter: 64.5mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 0.16mH
Height: 2mm
на замовлення 11 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 64.5mm; Øint: 60mm; H: 2mm; 160uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 60mm, Outside diameter: 64.5mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 0.16mH, Height: 2mm.