CP-1MH-ID50
CP-1MH-ID50 SR PASSIVES
CP-1MH-ID50.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 54mm; Øint: 50mm; H: 3mm; 1mH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 50mm
Outside diameter: 54mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 1mH
Height: 3mm
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 54mm; Øint: 50mm; H: 3mm; 1mH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 50mm, Outside diameter: 54mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 1mH, Height: 3mm.