CP-229064-10-X TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm).