CP-345UH-ID20
CP-345UH-ID20 SR PASSIVES
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 24mm; Øint: 20mm; H: 3mm; 345uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 20mm
Outside diameter: 24mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 345µH
Height: 3mm
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 24mm; Øint: 20mm; H: 3mm; 345uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 20mm, Outside diameter: 24mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 345µH, Height: 3mm.