CP-345UH-ID23
CP-345UH-ID23 SR PASSIVES
CP-345UH-ID23.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 26mm; Øint: 23mm; H: 4mm; 345uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 23mm
Outside diameter: 26mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 345µH
Height: 4mm
на замовлення 24 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 26mm; Øint: 23mm; H: 4mm; 345uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 23mm, Outside diameter: 26mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 345µH, Height: 4mm.