CP-345UH-ID30
CP-345UH-ID30 SR PASSIVES
CP-345UH-ID30.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 33mm; Øint: 30mm; H: 3mm; 345uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 30mm
Outside diameter: 33mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 345µH
Height: 3mm
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 33mm; Øint: 30mm; H: 3mm; 345uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 30mm, Outside diameter: 33mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 345µH, Height: 3mm.