CP-416UH-ID44
CP-416UH-ID44 SR PASSIVES
CP-416UH-ID44.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 47mm; Øint: 44mm; H: 3mm; 416uH
Kind of antenna: RFID
Inductance: 416µH
Height: 3mm
Internal diameter: 44mm
Outside diameter: 47mm
Frequency: 125kHz
Type of communications modules accessories: antenna
на замовлення 47 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 47mm; Øint: 44mm; H: 3mm; 416uH, Kind of antenna: RFID, Inductance: 416µH, Height: 3mm, Internal diameter: 44mm, Outside diameter: 47mm, Frequency: 125kHz, Type of communications modules accessories: antenna.