CP-480UH-ID18
CP-480UH-ID18 SR PASSIVES
CP-480UH-ID18.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 25mm; Øint: 18mm; H: 2mm; 480uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 18mm
Outside diameter: 25mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 480µH
Height: 2mm
на замовлення 31 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 25mm; Øint: 18mm; H: 2mm; 480uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 18mm, Outside diameter: 25mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 480µH, Height: 2mm.