Продукція > SR PASSIVES > CP-491UH-ID142-H2
CP-491UH-ID142-H2
CP-491UH-ID142-H2 SR PASSIVES
CP-ANTENA 491 µH ID14.2-H2-karta.PDF
Виробник: SR PASSIVES
Category: RF antennas
Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 22mm; Øint: 14mm; H: 2mm; 491uH
Frequency: 125kHz
Internal diameter: 14mm
Outside diameter: 22mm
Kind of antenna: RFID
Type of communications modules accessories: antenna
Inductance: 491µH
Height: 2mm
на замовлення 38 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: RF antennas, Description: Antenna; RFID; 125kHz; Øout: 22mm; Øint: 14mm; H: 2mm; 491uH, Frequency: 125kHz, Internal diameter: 14mm, Outside diameter: 22mm, Kind of antenna: RFID, Type of communications modules accessories: antenna, Inductance: 491µH, Height: 2mm.